BISERI DONELI POBEDU PARTIZANU: Novi Pazar pao u Beogradu, pomoćni sudija povređen! (VIDEO)

nemanja jovic-partizan
Partizan savladao Novi Pazar! (foto: Srdjan StevanovicStarsport.rs ©)

Partizan je slavio u 19. kolu Super lige Srbije i tako upisao ukupno 17. pobedu u sezoni.

Gost u Beogradu je bio Novi Pazar, koji je veoma dobro odolevao crno-belima sve do 52. minuta. Aleksandar Stanojević je na poluvremenu izvršio dve promene, te je umesto Pantića na terenu bio Jojić, a Pavlovića je zamenio Milovanović.

Samo sedam minuta je bilo dovoljno da se osamnaestogodišnji Marko Milovanović upiše u listu strelaca.

Konačnih 2:0 postavio je Nemanja Jović sa bele tačke u 61. minutu, nakon prekršaja nad Rikardom Gomešom

Veoma neobična scena viđena je na samom početku drugog poluvremena. Pomoćni sudija, Ivan Krstić, doživeo je povredu, te je umesto njega do kraja utakmice posao obavljao četvrti sudija Marko Srećković.

Partizan je pobedom nad Novim Pazarom zadržao bodovnu prednostu odnosu na Crvenu zvezdu, koja ima tri manje od večitog rivala.

Narednu utakmicu u okviru Super lige Srbije Partizan igra na gostovanju u Gornjem Milanovcu protiv Metalca, dok Novi Pazar dočekuje fudbalere Voždovca.

DA LI JE OVO NAJBOLJI PREOKRET U ISTORIJI LIGA PETICE? Od 0:3 za jedno poluvreme do 4:3!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Prva pobeda pod novim nazivom: FMP Meridian slavio protiv Cibone!