
Utakmica između Čukaričkog i Partizana je prekinuta zbog nereda navijača na tribinama.
Novi termin ovog susreta je sreda od 18 časova, a meč će se nastaviti od 21. minuta kada je i prekinut.
EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!
Navijači su prvo ubacivali baklje na teren, pa kada je taj deo tribine ispražnjen, došlo je sa drugog dela do ubacivanja stolica, te je odlučeno da se utakmica ne nastavi.
Kada je trebao konačno susret da se nastavi, došlo je do sukoba između igrača Partizana, koji nisu hteli da nastave meč bez navijača, i sudija. To je snimio naš reporter sa lica mesta, a vi pogledajte kako je to izgledalo.
Bonus video:
Pa njihovi navijači napravili su opsti haos na utakmici kakve veze sudije imaju uradili su ispravnu stvar ,treba zabraniti do kraja sezone navijačima da dolaze na stadion
Jedno mucno popodne i ruzna slika koja je poslata gledaocima sirom zemlje!!!Umesto meca kome smo se radovali,jedan haos koga bi svi hteli sto pre da zaborave!!!
Te igrace iz Partizana sto se svadjaju sa sudijama,kazniti odmah,Fss da ih kazni
Uvek su im drugi krivi,uvek u sudijama traze krivca
Crno-beli iz Humske su stvarno ocajni ove sezone
Zasto su se svadjali,zasto su im sudije krive?!
Ovo je sve bilo mučno gledati, po meni najviše su oštećeni igrači Čukaričkog koji ponovo moraju kroz sve ovo da prolaze od strane Partizanovih igrača i navijača
Sve je ovo iscenirano jer se Partizan plaši da ne izgubi sa 4 gola razlike