
Sjajno veče za naše napadače, njihove timove i generalno Srbiju! To što rade ove sezone Aleksandar Mitrović i Dušan Tadić je zaista poezija!
Tandem koji savršeno funkcioniše u reprezentaciji Srbije je i na klupskom nivou potvrdio fantastičnu formu i sa po jednim golom doveo svoje ekipe u prednost.
Da krenemo od Mitrovića koji je golom Piterboru oborio rekord Čempionšipa i sa 32 pogotka je najefikasniji strelac u jednoj sezoni u istoriji takmičenja!
Dosadašnji rekord je držao napadač Brentforda Ivan Toni, ali ga je Mitrović večeras nadmašio. Čak šta više, pred našim napadačem je još 14 utakmica da taj rekord i popravi! Nestvarno…
Trenutak za istoriju se dogodio u 28. minutu kada je najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije iz penala savladao protivničkog golmana:
Na drugom kraju Evrope, tačnije u Lisabonu sa sjanim partijama je nastavio i Dušan Tadić koji je bio strelac na kultnom La Lužu.
Ajaks je baš njegovim golom i poveo protiv Benfike, a lucidni fudbaler se sjajno snašao nakon centaršuta brazilskog desnog krila Entonija.
Samo neka ovako naši momci nastave!
TRENER SPARTE NAJAVLJUJE: Vrba želi dramu u Beogradu!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Crvena zvezda – Partizan: Atmosfera, bakljade, isključenje Radonjića | Finale Kupa Radivoja Koraća!
Sjajan rekord naseg Mitrovica,cudesni uspeh naseg sjajnog fudbalera!
Tadić isto kao i Vlahović mora u revanš utakmici da traži dalji prolaz u LŠ.
Milslim da bi Unitedu legao samo tako!
Lik se sprda majke mi,sa kojom lakocim on igra to je za pricu
Ocigledno ce uskoro i nesto da napisu o njemu 😀
Propada samo u Fulamu,zasluzuje neki bolji klub…
Mitar je spic za Barselonu
Ima da postigne 50 golova do kraja sezone
Mitar igra kao lud, strasan spic