
Real Madrid i francuski reprezentativac Ferland Mendi imaju turbulentan period iza sebe, s obzirom da levi bek ne pruža očekivane partije u dresu Kraljvskog kluba.
Francuz ima velikih problema sa povredama zbog čega ne uspeva da se ustali u timu Karla Anćelotija. Od kada je pre četiri godine stigao u Madrid povredio se čak 12 puta, a samo u prošlom prvenstvu je propustio čak 15 utakmica.
Što ne zadovoljava čelnike kluba koji je 2019. godine za njega platio Olimpiku iz Liona 48.000.000 evra.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
Mendi ulazi u poslednje dve godine ugovora i prema tekstu koji je objavio španski AS, Real je bio otvoren za ponude za svog defanzivca, ali one nisu stigli na adresu Kraljevskog kluba. Tako je on defanzivac dobio još jednu sezonu za dokazivanje u timu sa kojim je pokorio Evropu 2022. godine, ali će već narednog leta verovatno promeniti sredinu.
S druge strane Madriđane izdaje strpljenje i polako se okreću ka Alfonsu Dejvisu iz Bajerna. Kanadski reprezentativac takođe ulazi u poslednje dve godine ugovora sa minhenskim klubom, što je španskom klubu signal da priprema potencijalni transfer sjajnog beka na Santijago Bernabeu.
Vojvodina ostala bez najboljeg igrača: Čumić u Rusiji
BONUS VIDEO.
Povrede su uvek najcesci razlog zbog koga nekom fudbaleru zele brzo da vide ledja!
Jedva čekaju da mu vide leđa
Mendija niko neće hteti kad mu sitekne ugovor sa Realom, previše povreda je imao u zadnjim godinama
Uzevši u obzir da su ga debelo platili a da je skoro sve vreme bio povređen čudi me da Real nije ranije prekinuo ugovor sa Mendijem
Postale hronicne povrede i to kad se desi gotovo,ide samo povreda za povredom
Vala vecito covek povredjen,nikako da oporavi
Kako bi pokidali on i Vinisijus po strani,ne zna se ko je brzi
Koliko bi samo Alfonso unapredio igru Reala
Ako bi Dejvisa doveli to bi bio pravi pogodak
Ne igra kako se ocekuje pd njega Real je veliki klub i traže samo najbolje sato i gledaju ka minhenu gde imaju pravo rešenje
Nije prvi a ni poslednji igrač koji je došao u Real kao veliko pojačanje pa se ispostavilo da su uzalud bacili mnogo miliona