REMS POSRĆE BEZ RAJKOVIĆA: Marsej brojao do četiri, Suarez debitovao sa dva gola!

2
fk marsej-fudbal-liga 1
Marsej ubedljivi u Ligi 1! (FOTO:Guliver)

U poslednjoj utakmici prvog kola francuske Lige 1, Marsej je na”Velodromu” savladao ekipu Remsa sa 4:1.

Marsej ima ligaški početak iz snova! Nakon odlazaka nekoliko bitnih igrača i “čarki” sa novim trenerom Igorom Tudorom mnogi su se pitali kakve će biti ambicije na “Velodromu” u novoj sezoni a odgovor je – najveće!

Domaći tim stigao je do vođstva u 13. minutu autogolom odbrane Remsa, a prednost je uvećao Nuno Tavares u smiraj prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu navijačima se predstavio i jedan od kapitalaca ovog prelaznog roka, Luis Suarez.

Kolumbijac je u 75. minutu pogodio za velikih 3:0 i praktično rešio pitanje pobednika. Ipak nakon greške u defanzivi Rems je preko Baloguna smanjio na 3:1 u 84. minutu da bi u poslednjim trenucima meča Suarez postigao svoj drugi gol i postavio konačan rezultat meča.

Deluje da je gol Remsa ostao da “zvrji prazan” nakon odlaska Predraga Rajkovića u špansku Primeru, a u budućnosti bi možda mladi Ognjen Lukić, nedavno pojačanje iz Radničkog iz Kragujevca mogao da se nametne i postane nova “jedinica” u francuskom prvoligašu.

RUNI OKRENUO LEĐA BIVŠEM SAIGRAČU: Junajted treba da pusti Ronalda da ide, ne može da igra za Tena Haga!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Filip Đukić – Mitrović šuri, Duća Vlahović šuri, pomozi Bože! EP 37