REMI OSTAVIO LUTON U TRCI ZA PREMIJER LIGOM: Beograđanin pogodio za Hadersfild!

Luton-Hadersfild-Čempionšip
Luton je ostao u igri! (FOTO: Guliver images)

Fudbaleri Lutona su remizirali na svom terenu protiv Hadersfilda sa 1:1 u prvom meču plej-ofa Čempionšipa za plasman u Premijer ligu.

Gosti su odlično ušli u meč i već u 12. minutu došli do vođstva, a strelac je bio Danel Sinani, inače reprezentativac Luskenburga, rođen u Beogradu 1997. godine.

Ipak, radost Hadersfilda nije dugo potrajala. Igrao se 30. minut kada je iskusni vezista Soni Breldi uspeo da izjednači na asistenciju Kala Nejsmita.

Do kraja prvog poluvremena, a potom i u drugom mreže su mirovale i meč je završen nerešenim rezultatom 1:1.

Hadersfild je uspeo da izbori remi na startu plej-ofa i tako sa koliko-toliko pozitivnim rezultatom dočeka Luton u revanšu, koji je na programu 16. maja od 20 časova i 45 minuta.

Podsetimo se, Fulam i Bornmut su izborili direktan plasman u Premijer ligu, a za elitu se pored Hadersfilda i Lutona nadmeću Šefild junajted i Notingem forest.

Termin mečeva drugog polufinala je 14. i 17. maj, dok je finale zakazano za 29. od 16 časova i 30 minuta na Vembliju.

KLOP OPLEO PO NOVOM TAKMIČENJU: Liga nacija je najbesmislenija ideja u svetu fudbala!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:PENALTY CHALLENGE: Barbi Afrika – Realno, pobednik Evrovizije mora biti, biti, biti… EP26