LOKOMOTIVA U KRIZI: Rostov okrenuo protiv ekipe Marka Nikolića!

marko nikolić-trener-meseca
Marko Nikolić nije više trener Lokomotive iz Moskve! (FOTO: Maxim Shipenkov -Pool/Getty Images)

U desetom kolu ruske Premier lige, Lokomotiva iz Moskve upisala je još jedan neuspeh.

Nakon dva remija sa Jekaterinburgom i Uralom, Lokomotiva je, na svom stadionu, poražena od Rostova rezultatom 1:2.

Domaćini su poveli u devetom minutu utakmice preko Maradišvilija, međutim Rostov je izjednačio autogolom Kerka u 31. minutu.

Dmitri Poloz postigao je pobedonosni gol za goste u 88. minutu utakmice.

Ovo je prvi poraz u sezoni za ekipu koju sa klupe predvodi srpski stručnjak i bišvi trener Partizana, Marko Nikolić.

Lokomotiva nakon ovog poraza zauzima tek šestu poziciju na tabeli sa 17 bodova iz 10 mečeva.

Nakon reprezentativne pauze, fudbalere Lokomotive očekuje teško gostovanje Rubinu iz Kazanja.

Preuzmi Meridian sport aplikaciju i odmah dobijaš neverovatan i potpuno besplatan bonus od 2.500 RSD za klađenje!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Jovan Stojoski: Treneri su imali svoje pulene! | Sport Fokus Meridian S01EP24