TRKA ZA TITULU NE PRESTAJE: Liverpul nastavio poteru za Sitijem, “kiša” golova u Londonu!

premijer-liga-liverpul-brentford
Liverpul bolji od Brentforda! (FOTO: Guliver)

Fudbaleri Liverpula su još jednom pokazali da nemaju nameru tako lako da odustanu od borbe za trofej u Premijer ligi.

„Redsi“ su od prvog do poslednjeg minuta dominirali u meču protiv Brentforda i zasluženo ostvarili trijumf rezultatom 3:0, u okviru 22. kola engleskog šampionata.

Liverpul je imao sve u svojim rukama, preko dvadeset puta su izabranici Jirgena Klopa šutirali na gol rivala iako su igrali bez dva najbolja igrača, Manea i Salaha koji su trenutno posvećeni reprezentativnim obavezama.

Domaćin je došao do vođstva u 44. minutu meča, preko Fabinja koji je iskoristio odličnu asistenciju Trenta Aleksander-Arnolda.

Na novi pogodak fudbalera Liverpula čekalo se sve do 69. minuta kada je Okslejd-Čemberlen povisio na 2:0.

Konačnih 3:0 postavio je Minamino na asistenciju Roberta Firmina.

Liverpul je prestigao ekipu Čelsija i sada se nalazi na poziciji broj dva sa utakmicom manje i 11 bodova manje u odnosu na prvoplasirani Mančester Siti.

Fudbaleri Vest Hema i Lidsa odigrali su meč na kome je viđen veliki broj golova.

Vest Hem je dočekao Lids na domaćem terenu, a gosti su nakon velike brobe slavili rezultatom 3:2.

Gost je došao do prednosti u 10. minutu preko Harisona, da bi Boven izjednačio u 34. minutu.

Harison je još jednim pogotkom vratio prednost na stranu Lidsa u 37. minutu i sa rezultatom 2:1 se otišlo na poluvreme.

Fornalas vraća nadu Vest Hemu u 52. minutu, da bih konačnih 3:2 postavio Herison u 60. minutu svojim trećim pogotkom na meču.

DA LI JE BORBA ZA TITULU ZAVRŠENA? Sitiju pripala “uspavanka” protiv Čelsija!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Lepomir Bakić – Voleo bih da vidim izvikane pevačice kako šutiraju penale! EP10