LA LIGA: Selta deklasirala Kadiz, dovoljno je bilo poluvreme

la-liga-fkselta-fkkadiz-fkelce
Selta je slavila protiv Elčea FOTO; Guliver

U utakmici 13. kola La Lige Selta je kao domaćin pobedila Kadiz sa ubedljivih 4:0.

Već na poluvremenu Selta je vodila sa pomenutih 4:0, i ispostavilo da je to bio i konačan rezultat.

Nolito je bio strelac već u šestom minutu, na asistenciju Ijaga Aspasa. U 31. minutu, Aspas je promenio “ulogu” i bio strelac, sa bele tačke. Fransisko Beltran je dao gol u 43. minutu, a Aspas je upisao novu asistenciju. I konačan rezultat postavio je Brais Mendez u prvom minutu sudijske nadoknade.

Za Kadiz je od 69. minuta igrao Filip Malbašić.

Selta je na ovaj način vezala treću pobedu, a napredovala je na tabeli. Sada je deveta sa 16 bodova iz 13 utakmica. Uprkos porazu, Kadiz je bolje plasiran. Nalazi se na sedmom mestu sa 18 bodova, takođe iz 13 mečeva.

U sledećem kolu tim iz Viga će dočekati Alaves, a Kadiz Hetafe.

DOPUNILI SE: Frans Fudbal izabrao još dva najbolja tima

Obavezno pogledajte: PAPAGAJ KOKI DOBIO ZAMENU | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #33