KONAČNO POBEDA: Juventus pobegao sa dna tabele!

juventus--kjeza-ugovor
Kjeza i zvanično igrač Juventusa! (FOTO: Guliver Images)

Najavili su povratak titule, ali Juventu se ove sezone i te kako muči u Seriji A. Štaviše, može se reći da smo KONAČNO dočekali pobedu „stare dame“ i to jako tešku.

Juventus je nakon pet utakmica bez pobede, pobedio Speciju rezultatom 3:2.

Počelo je sjajno – golom Kina u 28. minutu, ali radost igrača Juventusa nije dugo trajala, pošto je Emanuel Gjasi samo nekoliko minuta kasnije uspeo da izjednači.

Alegri je pokušao da izmenama na poluvremenu razdrma svoj tim, ušli su Aleks Sandro i Lokateli, međutim usledio je veliki šok u 49. minutu kada je Janis Antiste prevario Bonućija i pogodio bliži ugao Šćešnog.

E, tada je Juventus proradio, pa je pogodio i Kjeza u 66. minutu, a pobedu je osigurao Matijas De Liht koji minut kasnije.

Ipak, i pored pobede – jasno je da Juventus sa ovako lošom odbrnaom nema šta da traži.

U istom terminu, Salernitana je osvojila svoj prvi bod u prvenstvu protiv Verone rezultatom 2:2. Nikola Kalinić je doveo goste do dva gola prednosti, prilikom drugog pogotka asistent je bio reprezentativac Srbije Ivan Ilić.

IMA LI RUNI REŠENJE? Derbi je pred stečajem i u minusu na tabeli!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Aleksa Avramović: Kod Obradovića se greške ne prave dva puta! | S01EP22