POMEŠANA OSEĆANJA ZA JIRGENA KLOPA: Odigrali smo gotovo savršen meč, ali ostali bez Firmina!

klop-liga-šampiona
Klop svestan da gubi titulu?! (FOTO: Guliver images)

Liverpul je uspeo na svom terenu da savlada Atletiko Madird u okviru četvrtog kola Lige Šampiona.

„Redsi“ su slavili rezultatom 2:0, uz dominaciju tokom čitavog meča. Jirgen Klop izrazio je svoje zadovoljstvo nakon pobede, međutim zabrinut je usled povrede Roberta Firmina.

Brazilac je na terenu proveo savega 33 minuta, nakon čega je Klop morao da ga izvede usled povrede tetive kolena.

U drugom poluvremenu smo igrali smireno i kontrolisano. Imali smo veoma težak raspored, a čak i uz kontrolisanje utakmice izgubili smo Roberta Firmina. Verujem da su ljudi očekivali da postignemo više pogodaka, ali jedan gol nam je poništen i imali smo nekoliko promašenih šansi. Smatram da smo odigrali gotovo savršenu utakmicu, baš onakvu kakvu smo želeli. Postigli smo pogotke u pravim trenucima – izjavio je nakon pobede Jirgen Klop.

Liverpul je ovom pobedom obezbedio plasman u narednu fazu takmičenja. „Redsi“ su prvi na tabeli sa 12 bodova, dok im je prvi pratilac Porto sa 5. Do kraja grupne faze Lige Šampiona preostala su još dva meča, što znači da je Liverpul svakako prvi šta god da se desilo u naredna dva kola.

Izabranici Jirgena Klopa za vikend igraju još jedan veoma zahtevan meč. U nedelju od 17.30h gostuju u Londonu ekipi Vest Hema, u okviru 11. kola Premijer lige.

TADIĆ “BRILJIRA” I NA TVITERU: Dao gol, imao “susret” sa stativom, pa nasmejao sve navijače!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Marko Dugošija: Hteo sam da odustanem, a onda sam postao svetski prvak! | Sport Fokus Meridian EP27