INTER SIGURAN U GOSTIMA: Maestralan pogodak Čalhanoglua, Lautaro potvrdio pobedu u nadoknadi! (VIDEO)

Lautaro Martinez-Inter
Inter siguran kod kuće! (FOTO: Guliver images)

Fudbaleri Intera su savladali Veneciju u gostima sa 2:0 u okviru 14. kola italijanske Serije A.

Tokom meča Venecija nije ni jednom zapretila izabranicima Simeone Inzagija. Meč je bio težak, jer je Inter jedva probijao odbranu Venecije, ali Hakan Čalhanoglu je u 34. minutu maestralno gađao sa nekih 20 metara i zatresao mrežu gola Serhija Romera za 1:0.

Nastavili su “Neroazuri” da napadaju i u drugom poluvremenu, pokušavali su Lautaro Martinez i Federiko Di Marko, ali je sve to odbranio golman Venecije. Ipak, Inter je uspeo da postigne još jedan pogodak.

Tačku na meč stavio je Lautaro Martinez sa bele tačke, nakon što su ga dosudili arbitri iz VAR sobe.

Inter se nalazi na trećem mestu sa bodom manje od Napolija i Milana, koji svoje mečeve 14. kola igraju u nedelju. Domaćin na ovom meču je 15. mesto na tabeli sa isto toliko bodova, a šest daleko od zone ispadanja.

U sledećem kolu “Neroazuri” dočekuju Speciju, dok sa druge strane Venecija gostuje Atalanti u Bergamu.

MINIMALAC ATALANTE: Juventus bez šansi i ideje u napadu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PRVA POBEDA POD NOVIM NAZIVOM: FMP Meridian slavio protiv Cibone!