TIM KOJI SE NE ŠALI: Napoli nastavio da dominira u Italiji!

fudbal-napoli--serija-a-osimen
Napoli ne odustaje od titule, Osimen srušio Udineze! (FOTO: Guliver)

Fudbaleri Napolija nastavili su sa odličnim igrama u italijanskoj Seriji A.

Tim koji sa klupe predvodi Lućano Spaleti rutinski je uspeo da savlada Kaljari rezultatom 2:0.

Napoli je imao apsolutnu dominaciju u svim statističkim parametrima, što je bilo dovoljno da ostanu na prvome mestu italijanskog šampionata.

Vodeći gol za domaćina postigao je Viktor Osimena, koji je iskoristio odličan pas Zilinskog da dovede svoj tim u vođstvo u 11. minutu utakmice.

Na novi gol čekalo se do 57. minuta. Lorenco Insinje je namestio loptu na belu tačku i sigurnim udarcem duplirao prednost Napolija.

„Nebesko plavi“ trenutno drže prvu poziciju sa dva boda više u odnosu na drugoplasirani Milan, sa druge strane Kaljari ima samo dva osvojena boda i nalazi se na pretposlednjem mestu.

Da li Napoli može da ostvari decenijski san i ponovo dođe do titule u Italiji?

NAPOLI U 3 DANA POSTIGAO 8 GOLOVA: Sampdorija nemoćna, remi u Torinu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ljubinko Drulović: Partizan i Zvezda se pitaju za sve! | Sport Fokus Meridian S01EP23