NA VRHU NIŠTA NOVO: Napoli nastavio dominaciju!

fiorentina-napoli-serija-a
Još jedna pobeda Napolija! (FOTO: Guliver)

Odigrane su još dve utakmice u italijanskoj Seriji A, u kojoj su Roma i Napoli uspeli da ostvare trijumfe.

„Vučica“ je na svom terenu opravdala epitet favorita protiv Emolija, tako što je slavila rezultatom 2:0.

Sa druge strane Napoli je nakon velike borbe bio bolji od Fiorentine u gostima rezultatom 2:1.

Što se tiče Rome, ona je u vođstvo došla golom Pelegrinija u 42. minutu, dok je konačnih 2:0 postavio Mihitarijan u 48. minutu.

U deulu Fiorentine i Napolija je bilo dosta interesantnije.

Viola je povela preko Martineza u 28. minutu, asistent je bio Dušan Vlahović.

Delovalo je kao da će lider Serije A imati velikih problema, pogotovu nakon promašenog penala od strane Insinjea.

Međutim, Lozano je poravnao na 1:1 u 39. minutu, dok je pobedu Napolija overio Rahmani u 50. minutu.

Izabranici Lućana Spaletija su ostali na prvom mestu i nakon sedam odigranih kola.