ČUKARIČKI SE PROŠETAO NOVIM SADOM: Tri gola u mreži Vojvodine za rutinsku pobedu!

Čukarički-Marko Docić
Docić je prokomentarisao rivala Čukaričkog u Ligi konferencija! (FOTO: Starsport.rs)

Fudbaleri Čukaričkog su savladali Vojvodinu na gostujućem terenu sa 3:0 u okviru pretposlednjeg meča plej-ofa Super lige Srbije.

Ekipa sa Banovog brda je došla do vođstva u ranoj fazi meča. Igrao se 12. minut kada je Bojan Roganović zatresao mrežu Novosađana i doveo svoj tim do prednosti.

Do kraja prvog dela igre nije bilo previše uzbuđenja i Čukarički je otišao sa blagom prednošću na odmor.

Mirovale su mreže do 80. minuta, a onda se u strelce upisao Milan Savić, a konačan rezultat je postavio Marko Docić sa bele tačke osam minuta kasnije.

Čukarički se nalazi na trećem mestu Super lige Srbije sa 59 bodova, dok je Vojvodina posle petog uzastopnog poraza sedma sa 42 boda.

U poslednjem kolu Čukarički dočekuje Napredak, a Vojvodina gostuje TSC-u.

ZVEZDA JE ŠAMPION SRBIJE: Omladinci crveno-belih dominiraju treću godinu za redom!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Barbi Afrika – Realno, pobednik Evrovizije mora biti, biti, biti… EP26