
Srbija ove sezone može da se pohvali da ima čak pet klubova u evropskim takmičenjima.
Crvena zvezda čeka na grupnu fazu Lige šampiona, TSC će igrati u kvalifikacijama za isto takmičenje, Vojvodina i Partizan bore se za mesto u Ligi konferenacija, a Čukarički igra poslednje kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije
“Brđane” čeka samo dvomeč, a ukoliko ne ostavre pozitivan rezultat, zagarantovano im je mesto u Ligi konferencije.
U međuvremenu, Čukarički je, nakon raspleta u kvalifikacijama za Ligu šampiona, saznao ko su mu potencijalni protivnici u plej-ofu.
Čukarički može da dobije timove iz dve različite grupe, a da ne bismo komplikovali navešćemo sve potencijalne rivale:
Slavija Prag – Dnjepar
Olimpijakos – Genk
Lugano
Karabag – HJK
Žalgiris – Heken
Karabag – HJK
Zrinjski – Breidablik
Šerif – BATE Borisov
Astana – Ludogorec
BONUS VIDEO:
Nadam se da će Zvezda napraviti značajniji uspeh u LŠ, TSC bi mogao da se plasira u isto takmičenje, Partizan će proći u LK verovatno kao i Vojvodina a što se tiče Čukaričkog, nada poslednja umire
Bas lepo da ove godine pet nasih klubova ucestvuje u evropskim takmicenjima!!!!
Verovatno mole Boga da im protivnik ne bude Olimpijakos
Kako bude biće, na muci se poznaju junaci