ČELSI NA SEDMOM NEBU: “Kanarinci” bez šansi na Stamford Bridžu!

čelsi-fulam-golovi-rezultat-haverc
Čelsi je ubedljivo savladao Norič! (FOTO: Guliver Images)

Čelsi je na svom stadionu upisao sedmu pobedu u šampionatu, a ovoga puta savladan je Norič.

Poslednjeplasirana ekipa Premijer lige nije imala nikakvih šansi u Londonu, te je Čelsi zasluženo slavio rezultatom 3:0. Norič i dalje nije ostvario pobedu u novoj sezoni, a iz devet odigranih utakmice imaju samo dva boda.

Uprkos tome što domaći nisu mogli da računaju na Lukakua i Vernera zbog povreda, to ih nije omelo da svojim navijačima prirede lep ugođaj.

“Plavci” su poveli već u osmom minutu preko Mejsona Maunta, da bi tačno deset minuta kasnije, prednost duplirao Hadson-Odoi na asistenciju Kovačića.

Ris Džejms u finišu prvog dela povisio je na 3:0, da bi Ben Čilvel u 57. minutu doneo prednost Čelsiju od 4:0.

Maks Arons je autogolom u 62. minutu doneo prednost “plavcima” od 5:0.

Pred kraj utakmice, dosuđen je penal za Čelsi koji je Mejson Maunt izveo i promašio, međutim Tim Krul se nije nalazio na gol liniji, te je Maunt ponovio penal i doneo prednost 6:0.

U prvom minutu nadoknade, nakon izgubljene lopte na sredini terena i sjajnog prodora Loftus-Čika, Maunt je postigao het-trik za konačnih 7:0.

U narednom kolu prvenstva engleske u fudbalu, Čelsi gostuje Njukaslu, dok će Norič na svom terenu protiv Lidsa pokušati da ostvari prvu pobedu u sezoni.

RONALDO OBEĆAO NAVIJAČIMA: Začepiću usta kritičarima osvajanjem trofeja sa Junajtedom!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Marko Dugošija: Hteo sam da odustanem, a onda sam postao svetski prvak! | Sport Fokus Meridian EP27