ČELSI SE OZBILJNO KOCKA: Lukaku konačno proradio, Liga šampiona opasno visi!

Romelu Lukaku-Čelsi
Lukaku se pokajao zbog dolaska u Čelsi! (FOTO: Guliver images)

Fudbaleri Čelsija i Vulverhemptona odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici 36. kola Premijer lige.

U danu kada je dobio nove vlasnike, Čelsi je golovima, konačno probuđenog, Romelua Lukakua u 56. minutu sa penala i 58. minutu vodio sa 2:0 sve do završnice meča kada je ekipa Vulverhemtona uspela da stigne do izjednačenja i boda.

Prvo je Trinkao u 79. minutu smanjio na 2:1, a konačan rezultat postavio je Konor Koudi u 97. minutu za potpuni šok na “Stamford Bridžu”.

Čelsi je treći na tabeli sa 67 bodova i opasno mu visi Liga šampiona pošto petoplasirani Totenhem ima šest bodova manje, ali i utakmicu manje…

Vulverhempton je osmi sa 50 osvojenih bodova, odnosno ima dva boda manje od Vest Hema koji je na sedmoj poziciji, koja vodi u Ligu konferencija.

Ekipa Kristal Palasa je na svom terenu slavila protiv Votforda sa 1:0 golom Vilfreda Zahe sa penala u 31. minutu. Kristal Palas je trenutno deveti tim lige sa 44 boda, dok je Votford pretposlednji sa 22 osvojena boda.

Kristal Palas-Arsenal-Vilfred Zaha
Zaha je bio vesnik pobede Kristal Palasa!
(FOTO: Guliver images)

Fudbaleri Brentforda pobedili su na svom terenu Sautempton sa 3:0, a strelci za pobednički tim bili su Pontus Janson u 13. i Joan Visa u 14. i Kristofer Ajer u 79. minutu.

Brentford je 12. na tabeli Premijer lige sa 43 boda, dok je Sautempton tri pozicije ispod sa 40 bodova i ta dva tima do kraja Premijer lige praktično nemaju za šta da se bore…

Jedinu pobedu u gostima upisala je Aston Vila koja je sa 3:1 slavila protiv Barnlija.

Prvi gol za Aston Vilu postigao je Dani Ings u sedmom minutu, na 2:0 povisio je Emilijano Buendija u 31, dok je Oli Votkins bio strelac u 52. minutu. Poraz Barnlija ublažio je Maksvel Korne u 92. minutu.

Aston Vila je 11. na tabeli sa 43 boda, dok je Barnli na 16. poziciji sa 34 boda.

(Izvor: Beta)

U ODSUTNE BITKE BEZ PAJEA: Marsej juri Ligu šampiona bez fantastičnog veziste

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ognjen Radosavljević: Liga šampiona, Zvezda i Partizan u Evropi… | Sport Fokus Podcast EP47