NOVI KIKS ČELSIJA: Siti sve dalji, Brajtonu još jedan remi!

Brajton remizirao sa Sautemptonom!! (FOTO: Guliver images)

Fudbaleri Čelsija su remizirali sa Brajtonom rezultatom 1:1 u okviru 24. kola Premijer lige. „Plavce“ je to dodatno odaljilo u borbi za titulu.

Kao repriza sa „Stamford Bridža“, u kojem su isti rivali odigrali nerešeno. Čelsi je ponovo poveo, ali je Brajton na kraju došao do boda. Ovog puta je to bilo mnogo ranije nego u prethodnom meču.

Hakim Zijeh je postigao vodeći pogodak za Čelsi u 28. minutu, a odgovor je stigao u drugom poluvremenu, tačnije 60. minutu, kada je Vebster zatresao mrežu i poravnao rezultat.

Izabranici Tomasa Tuhela nisu bili konkretan protivnik na ovom susretu, od 13 pokušaja, samo je tri završio u okvir čuvara mreže Brajtona. „Plavci“ nisu uspeli do kraja meča da nadigraju ekipu Grema Potera, koja je još jednom pokazala da može da izvuče remi, trenutno su na 11. u ovoj sezoni.

Čelsi je zadržao treće mesto sa 44 boda, jedan više ima Liverpul, ali i dve utakmice manje, dok je Siti ispred sa čak 12 bodova prednosti i utakicom zaostatka. Ekipa Brajtona je deveta u Premijer ligi sa 29 osvojenih bodova.

„Plavci“ dočekuju Totenhem na „Stamford Bridžu“ u sledećem kolu, dok Brajton gostuje Lesteru.

KOLAŠINAC NAPUŠTA ARSENAL: Bosanac se seli u Francusku!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: GDE SU FUDBALERI KOJI SU OSVOJILI POSLEDNJU LIGU ŠAMPIONA REALU 2018. GODINE @Beki