BUNDESLIGA: Bajer brojao do sedam, Ajntraht ponovo izgubio!

bajer-leverkuzen-trener
Leverkuzen igra sjajno ove sezone Foto: GuliverImage.com

Bundesliga nam je ove večeri donela nekoliko uzbudljivih utakmica 14. kola, a sve to dok čekamo veliki derbi između Borusije Dortmund i Bajerna.

Odbrojavanje je počelo, ali hajde da se posvetimo utakmicama koje su već gotove, a u kojima nije manjkalo uzbuđenja.

Fudbaleri Biefeld i Kelna remizirali su 1:1, a golove su postigli Ozkan u 17. i Lasme u 60. minutu meča.

Bohum je, očekivano, pobedio Augsburg na gostujućem terenu rezultatom 3:2, a dvostruki strelac je bio Polter, koji je pogađao u 23. i drugom minutu nadoknade prvog poluvremena. Holtman je bio precizan u 40. minutu, dok jsu ua Augzburg pogađali Gregorič i Kaliguri.

Bajer Leverkuzen je na svom terenu deklasirao Furt rezultatom 7:1! Čak četiri pogotka postigao je Šik i to u drugom poluvremenu!

Hofenhajm je na svom terenu bio bolji od Ajntrahta sa 3:2, dok je Majncbio siguran protiv Volfsburga 3:0.

Nakon ovog kola, situacija na tabeli je sledeća: Leverkuzen zauzima treće mesto, slede Hofenhajm i Union, pa Frajburg, Manc, Folfsburg, Keln, Bohum…

NJUKASL OBARA KLUPSKI REKORD: 100.000 funti nedeljno za igrača Mančester Junajteda!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Reprezentativci Srbije i Crne Gore – Imali smo tremu pred izvođenje penala! EP05