LUDNICA U BUNDESLIGI: Borusija na prvom mestu, Pantović podigao sve na noge! (VIDEO)

eling haland-borusija dortmund-ishrana-cokoladna torta-pica-rođđak-molde-golovi
Borusija upisala novu pobedu (FOTO: Guliver Images)

Bundesliga nam je ove subote donela nekoliko zanimljivih utakmica i, barem na kratko, promenu na frhu tabele.

Borusija Dortmund je u gostima savladala Volfsburg u 13. kolu Bundeslige, rezultatom 3:1 i tako se, barem do večeras, popela na prvo mesto na tabeli.

Domaći tim je već u drugom minutu meča stigao do prednosti, pošto je nakon asistencije Bakua, Vehorst uspeo da zatrese mrežu Borusije.

Međutim, njihova sreća trajala je samo pola sata. Kan je u 35. minutu stigao do pogotka iz penala, a u 55. minutu je Malen doneo potpuni preokret. Rojs je sjajno dodao loptu, a on bez mnogo muke matirao golmana Volfsburga.

I kada smo pomislili da je to to, na scenu je stupio fenomenalni Erling Haland, koji je fantastičnim golom doneo konačnh 3:1.

Fudbaleri Kelna su na svom terenu bili bolji od Borusije Menhegladbah, rezultatom 4:1. Golove su postigli Ljubičić, Ut, Duda i Anderson, dok je na drugoj strani strelac bio Hofman.

Bohum je takođe odbranio svoj teren, slavio je protiv Frajburga sa 2:1, dok je Hofenhajm bio ubeldjiv protiv Furta 6:3.

Sjajan gol postigao je Pantović, a možete ga videti OVDE.

Herta je na svom terenu remizirala sa Augsburgom 1:1.

Još jedna utakmica je na programu večeras, Bajern dočekuje Bielefeld.

NJUKASL I DALJE NE ZNA POBEDU: Arsenal siguran na svom terenu protiv fenjeraša!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PRVA POBEDA POD NOVIM NAZIVOM: FMP Meridian slavio protiv Cibone!