ČUDO NEVIĐENO: Ma kakav Bajern, Srbin je na čelu Bundeslige!

union berlin-miloš pantović-bundesliga
Union Berlin na čelu Bundeslige! FOTO: Guliver

Slabo je Bajern Minhen počeo sezonu u Bundesligi i zato je pravo čudo kako nemački gigant nije na čelu tabele već je tu Union Berlin!

A za nemački klub igra i srpski fudbaler Miloš Pantović koji istina danas nije ulazio u igru, ali je upisao tri meča u ovoj sezoni.

Fantastično igra Union Berlin i već nakon sedam kola ima pet pobeda i dva remija i trenutno je jedini klub u Bundesligi bez poraza?!

Nije danas ni Volfzburg mogao ništa Union Berlinu koji je lako sa 2:0 upisao nova tri boda i tako pretekao Borusiju Dortmund na prvom mestu.

I danas je tandem Sibačeu – Beker bio koban za protivnika. Ovaj drugi je trenutno najbolji strelac Bundeslige sa šest golova, dok je i Francuz u vrhu liste strelaca sa tri pogotka.

Najpre je Sibačeu u 54. minutu bio precizan, da bi Beker u 77. minutu overio pobedu za domaću ekipu koja je dobila dodatan moral pred reprezentativnu pauzu.

Nakon pauze će Union Berlin na megdan Ajntrahtu za potvrdu kvaliteta i činjenice da bi ovaj tim mogao barem u Ligu šampiona naredne godine…

MIJAILOVIĆ OD STARTA: Zvezda napada Napredak uz novo pojačanje, još jedno iznenađenje u prvih 11!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Meksiko i osvoji dres! EP11| Meridian