TURBO BRAŠANAC: Srbin za buđenje Osasune – minut na terenu dovoljan za asistenciju!

3
Darko Brašanac Osasuna
Osasuna je slavila danas! (FOTO: Guliver Images)

Fudbaleri Osasune pobedili su na svom terenu ekipu Rajo Valjekana sa 2:1, u utakmici četvrtog kola španske Primere, a jedan od najzaslužnijih za trijumf bio je Darko Brašanac.

Bivši igrač Partizana ušao je u igru u 53. minutu i samo minut kasnije asistirao je za gol.

Osasuna je povela golom Aimara Orosa, ali je izjednačenje gostima doneo Florijan Ležen u 75. minutu.

Gol za pobedu domaćeg tima postigao je Ruben Garsija u 90. minutu.

Na tabeli Primere Osasuna je četvrta sa devet bodova, a Rajo Valjekano je na 13. mestu sa četiri boda.

Tim iz Pamplone u narednom kolu gostuje Almeriji, dok Rajo Valjekano dočekuje Valensiju.