BRAGA ODIGRALA ZA ZVEZDU: Portugalci pobedili Mitjiland!

braga-zvezda
Braga bolja od Mitjilanda! (FOTO: Guliver images)

Završeno je drugo kolo Lige Evrope, a Braga je na svom terenu odigrala baš onako kako odgovara crveno-belima i savladala Mitjiland sa 3:1!

Portugalci su na svom terenu slavili protiv Norvežana i tako osigurali prvu poziciju našem predstavniku u LE.

SKINI MERIDIAN SPORT APLIKACIJU I BESPLATNO PREUZMI 2500 RSD BONUSA ZA KLAĐENJE

Dobro su fudbaleri Mitjilanda otvorili susret i pripretili već u trećem minutu meča kada je Isaksen probio odbranu domaćih i uputio odličan udarac ka golu Mateusa, ali je golman sjajno reagovao i odbranio šut gostiju.

Tvrdo se igralo u prvom poluvremenu, a prvi gol na susretu postigli su Norvežani i to iz penala.

Precizan sa bele tačke bio je Evander i doveo svoj tim u prednost od 1:0!

Imali su domaći igrači priliku da izjednače, kada je sudija nakon VAR odluke dosudio drugi penal na utakmici. Međutim neprecizan je bio Horta i na poluvreme se otišlo vođstvom gostiju.

Drugo poluvreme obeležila je ofanziva Brage koja je nakon nekoliko propuštenih prilika stigla do izjednačenja. Strelac za domaćina bio je Galeno i to nakon trećeg penala na ovom susretu!

Samo sedam minuta nakon izjednačenja Horta preokreće rezultat.

Odlično je napadač Brage reagovao u situaciji jedan na jedan sa golmanom i mirno poslao loptu u mrežu protivnika za 2:1!

Mitjiland je završio meč sa igračem manjem, pošto je Žuninjo nakon grubog starta dobio direktan crveni karton u samoj zavšnici meča.

Želeli su fudbaleri Brage da stave tačku na i, pa su tako u poslednjim sekundama meča dokrajčili goste i postavili konačan rezultat meča 3:1, još jednim pogotkom Galena!

Milinković Savić ušao sa klupe protiv Lokomotive! Foto: GuliverImage..com

Danas je takođe nastupao Lacio, Sergeja Milinkovića Savića, koji je na svom terenu bio siguran rezultatom 2:0 protiv Lokomotive!

Strelci na ovom meču bili su Bašić u 13. i Patrik u 38. minutu susreta.