BARSELONA SE OPET OBRUKALA: Rajo se sladio na Kamp Nou u pravom maratonu!

gavi-barselona-plata
Barselona ponovo poražena! (FOTO: Guliver Images)

Pobeda nad Real Sosijedadom poslužila je da Barselona zamaskira sve mane kojih je prepuna. Ogolio je to večeras Rajo Valjekano koji je slavio na Kamp Nou u zaostaloj utakmici 21. kola Primere – 1:0!

Jedini gol postigao je Alvaro Garsija u sedmom minutu. Sjajno je pobegao i umakao pažnji Seržinja Desta i snažnim udarcem matirao Ter Štegena.

Zanimljivo je da smo imali prilike da gledamo pravi maraton od preko 100 minuta! Baš u samoj nadoknadi je Valjekano mogao da udvostruči prednost, ali je Pate Sis pogodio stativu.

Barselona je pretrpela treći poraz u poslednjih 10 dana na Kamp Nou. Jasno je da sa takvim učinkom teško da Ćavijevi fudbaleri mogu da se uključe u borbu za titulu…

Rajo Valjekano je ostvario drugu uzastopnu pobedu, ukupno 11. u prvenstvu i zauzima 11. mesto na tabeli sa 40 bodova.

Barselona ima šest poraza i druga je na tabeli sa 63 bodova, koliko ima i trećeplasirana Sevilja. Atletiko Madrid je četvrti sa 61 bodom, a prvi na tabeli je Real Madrid sa 78 bodova.

TRKA JOŠ NIJE GOTOVA: Tonali u nadoknadi vratio Milan na čelo Serije A!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:  Dejan Nedić: „Neuhvatljiv“ tandem, VAR tehnologija, Feliks Brih… | Sport Fokus Podcast EP45