BAVARSKI TEROR: Bajern razbio Plzenj – pet golova u mreži, a moglo je još toliko!

10
fk Bajern Minhen- fudbal- Liga šampiona
Bajern razbio Plzenj! (FOTO:Guliver)

Fudbaleri Bajerna zabeležili su ubedljivu i  očekivanu pobedu u prvoj utakmici trećeg kola grupne faze Lige šampiona. Stradao je Plzenj – 5:0!

Strelci za Bajern bili su Liroj Sane u 7. i 50. minutu, Gnabri u 13, Mane u 21. i Erik Maksim Čupo Moting u 59. minutu.

Bavarska mašinerija u potpunosti je opravdala ulogu favorita protiv indisponiranog protivnika iz Češke, a na kraju, deluje da su bili i “milostivi”.

Već nakon 21 minuta igre na semaforu je stajalo velikih 3:0, a do kraja meča Bajern je odigrao tek toliko koliko im je trebalo – ipak, upisali su još dva pogotka u drugom poluvremenu.

Liroj Sane istakao se jednim lepim podatkom. Naime, on je psotigao gol na trećem uzastopnom meču za Bajern u Ligi šampiona, što je pošlo za rukom još samo Rrobertu Levandovskom dok je bio deo tima iz Nemačke.

Bajern je sada ubedljivo prvi u grupi C sa maksimalnih devet bodova i gol razlikom 9:0, a od 21 čas svoj meč igraju Inter i Barselona.

SUSRET FUDBALSKIH INSTITUCIJA: Ajaks najavio “legendarni meč” fantastičnom grafikom (FOTO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Tunis i osvoji dres! EP16 | Meridian