ČOLOVI RATNICI POSTALI LAK PLEN: Bezidejni Atletiko izgubio od ekipe koja je zaboravila da pobeđuje!

Atletiko Madrid
Novi poraz Atletiko Madrida !(FOTO: Guliver)

Fudbaleri Majorke pobedili su danas na svom terenu Atletiko Madrid sa 1:0, u utakmici 31. kola španskog prvenstva.

Bezidejne Jorgandžije pretrpele su poraz u La ligi nakon još jednog bledog izdanja i samo jednog udarca ka golu protivnika.

Jedini gol postigao je Vedat Murići u 68. minutu iz jedanaesterca.

Majorka je prekinula niz od sedam poraza i u ligi zauzima 17. mesto sa 29 bodova. Majorka ima bod više od Kadiza koji je prvi u zoni ispadanja, na 18. mestu.

Atletiko je pretrpeo osmi poraz u prvenstvu i treći je na tabeli sa 57 bodova, koliko ima i petoplasirani Betis, koji je ranije danas pobedio Kadiz sa 2:1 na gostovanju.

Fudbaleri Viljareala odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Atletika iz Bilbaa, u utakmici 31. kola španskog prvenstva.

Atletik je poveo golom Raula Garsije u 43. minutu, a bod domaćoj ekipi obezbedio je Alfonso Pedrasa pogotkom u 60. minutu.

Viljareal je u poslednje tri utakmice osvojio samo bod i sa 46 bodova zauzima sedmo mesto na tabeli. Bilbao ima bod manje na osmom mestu.

PREMIJER LIGA: Čelsi iskalio sav bes u Sautemptonu, Artetin projekat ponovo u padu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Bondisimo – Zvali su me da budem kondicioni trener reprezentacije u Kataru | EP21