ARNAUTOVIĆU TEŠKO PALO ISPADANJE: Sve bi bilo drugačije da smo postigli dva gola u prvom poluvremenu!

dragović-arnautović-orlovi-reprezentacije
Arnautoviću teško palo ispadanje! (FOTO: Guliver Images)

Reprezentacija Austrije je izgubila od Hrvatske sa 3:1 i ispala u grupu B Lige nacija, njihovom napadaču Marku Arnautoviću je to teško palo.

Austrija je završila kao poslednjeplasirana ekipa u “grupi 1” A Liga nacija, gde su još Nemačka i Francuska pored ove dve selekcije.

– Stvari bi izgledale drugačije da smo postigli dva gola u prvom delu. Mislio sam da imam dobar ugao udarca kad mi je Baumgartner dodao loptu, ali obrana njihovog golmana takođe je bila dobra. Moramo da popravimo realizaciju i više golova postižemo – rekao je Arnautović.

Svoj utisak posle meča izneo je i selektor Austrije Ralf Rangnik.

Mislim da smo igrali dobro 65 minuta. Imali smo dve velike prilike kod 1:1 i tada smo trebalo da dođemo u prednost. Ovo je razočaravajući rezultat, a samo nismo u dve situacije bili na oprezu na drugoj stativi. Nisu pomogle ni izmene koje smo napravili – rekao je austrijski selektor.

FABINJOVA ODA MITROVIĆU: U dobrom je trenutku on je pravi ubica!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Australiju i osvoji dres! EP14| Meridian