LUDO NA STARTU APERTURE: Dva crvena, dva autogola i pobeda Pumasa

6

Fudbaleri U.N.A.M Pumasa su u ludom meču pobedilisu ekipu Keretaro rezultatom 3:2 na startu meksičke Aperture.

Domaći tim iz Meksiko Sitija poveo je u finišu prvog dela, tačnije 44. minutu, a mrežu je zatresao Dinena. Da nevolja ne ide sam videlo se na satrtu drugog poluvremena kada je u 56. minutu ekipa Keretara ostala sa igračem manje. Luna je napravio prekršaj za crveni karton.

Ipak, kada se činilo da su gosti u bezizlaznoj situaciji oni dolaze do izjednačenja. Freire je postigao autogol.

Međutim gosti su se vrlo brzo revanširali pa je Servantes u 67. minutu poslao loptu u svoju mrežu za novu prednost U.N.A.M Pumasa.

Sepulveda je u 73. minutu ponovo poravnao rezultat.

Pobedu  domaćinu doneo je Dineno svojim drugim golom na meču za konačnih 3:2.

Uzbuđenjima nije bio kraj pa je u nadoknadi vremena tim iz Meksiko Sitija ostao bez Vaskeza koji je zaradio direktno isključenje.