Muani zaigrao kolo i sačuvao Ajntraht

4
Kolo Muani-Junajted-Ajntraht
Kolo Muani na meti PSŽ-a! (FOTO: Guliver images)

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta savladali su ekipu Darmštada rezultatom 4:2 i plasirali su se u četvrtfinale Kupa Nemačke.

Kolo Muani je već duže vreme na radaru evropskih velikana, a iz utakmice u utakmicu potvrđuje da to nije slučajnost.

Francuski fudbaler je doveo svoj tim u vođstvo nakon asistencije Buta i iz teške pozicije je glavom pogodio mrežu. Gol pogledajte OVDE.

Očekivalo se da će Ajntraht rutinski pobediti slabijeg protivnika, ali naprotiv. Uzvratio je Darmštad preko Matijasa Honsaka i za dva minuta je preokrenuo rezultat.

Uspeo je bundesligaš da do kraja poluvremena dođe do izjednačenja preko Rafaela Borea.

Krenuo je Anjtraht u drugom delu na sve ili ništa i onda se opet ukazao Muani. Prvo je asistirao Kamadi za novo vođstvo, a potom je svojim drugim pogotkom potvrdio pobedu i prolaz u četvrtfinale.