RAPSODIJA ZVEZDE: Dioni i Katai majstorijama demolirali Kairat! (VIDEO)

zvezda-kairat-katai
Nova bomba Kataia! (FOTO: Starsport)

Crvena zvezda se trenutno poigrava sa Kairatom u Beogradu!

Srpski šampion je došao u vođsvo sjajnim golom Kataia u 9. minut utakmice, ali daleko od toga da je domaći sastav rešio da „stane na kočnicu“.

Samo deset minuta kasnije Dioni je iskoristio sjajan pas Aleksandra Dragovića da sa ivece kaznenog prostora pogodi dalji ugao gola rivala.

Nije se dugo čekalo na novi podak Crvene zvezde i ponovo je svoje majstorstvo pokazao Aleksandar Katai.

Mirko Ivanić je u 42. minut fauliran na ivici kaznenog prostora Kairata. „Magiko“ je potom namestio loptu i spretno gađao u golmanov ugao.

Ustimenko je ostao ukopan, a Aleksandar Katai je još jednom magijom na današnjem meču doneo i više nego ubedljivih 3:0.

Da li će Crvena zvezda do kraja meča postići još jedan atraktivan pogodak?

MAGIJA U BEOGRADU: Katai bombom obradovao navijače! (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Aleksandar Trifunović: Dončiću je dato sve, a Nikoli Jokiću? | Moj Ugao Meridian S1EP21