PARTIZAN NIJE USAMLJEN: TSC ne da crno belima da se odvoje!

Mladen Krstajić
TSC ostaje na čelu! (FOTO: Irfan Licina/Starsportphoto ©)

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole ostvarili su trijumf u poslednjoj utakmici trećeg kola Super lige Srbije.

Jedan od lidera domaćeg šampionata je na svom terenu ubedljivo savladao Kolubaru rezultatom 4:0.

Kapiten TSC-a Saša Tomanović je postigao prvi gol na meču u 11. minutu, da bi Slobodan Stanojlović 20 minuta kasnije duplirao prednost svog tima.

Nadu ekipe Kolubare da može da dođe do preokreta ugasio je Đuro Zec koji je u 63. minutu postigao treći gol za domaćina.

Ponovo je morao da bude konsultovan VAR, ali nije došlo do poništavanja gola.

Konačan rezultat 4:0 za TSC postavio je Stefan Vukić u 73. minutu koji je nešto ranije ušao u igru.

TSC je nakon ovog kola ostao na prvom mestu Super lige Srbije. Od tima iz Bačke Topole bolji je samo Partizan koji nije primio nijedan pogodak od početka prvenstva.

TSC JURI TREĆI TRIJUMF: Dolazi Kolubara!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vladimir Kuzmanović: Optužili su me da sam sina ubacio u reprezentaciju! | Sport Fokus S1EP15