Voždovac je u Šapcu savladao Mačvu sa 1:0, u utakmici koja je zatvorila 27. kolo Superlige, iako je u drugom poluvremenu imao igrača manje.

Šapčani su tražili pobedu i bodove koji bi ekipu pomerili sa začelja, međutim, ni crveni karton koji je dobio Miloš Stojčev, fudbaler Voždovca, u 53. minutu, nije pomogao domaćinu.

Utakmica je bila potpuno drugačija od prvog meča dana u kojem je TSC postigao čak šest golova protiv Javora.

Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Ivan Milosavljević u 85. minutu.

Poslednjeplasirana Mačva je igrala za tri boda koja bi ekipu odlepila sa začelja tabele.

Sa druge strane, Voždovac nema previše prostora za napredak, ali ni za ozbiljniji pad na tabeli.

Rad – C. zvezda 5:0 (3:0)
(Ivanić 24 pen, Babić 30, Vukanović 36, Degenek 57, Vukanović 82)

SUBOTA
Radnik – Proleter 1:1 (0:1)
(Stamenković 76 – Babić 42 pen)
Partizan – Mladost 4:1 (2:1)
(Marković 12, Asano 19, Sadik 62 pen, Stevanović 70 – Odita 23)
Napredak – Radnički 1:1 (0:0)
(Gavrić 65 – Hao 90+4)

NEDELJA
TSC – Javor 6:1 (2:0)
(Silađi 5, 76, Tumbasević 21, Zec 48, 88, Lukić 65 – Petković 75)
Mačva – Voždovac 0:1 (0:0)

(Milosavljević 85)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: POČETAK GVARDIOLINE ERE Mesijev gol glavom za triplu krunu | Sportske priče