Fudbaleri Fiorentine odigrali su nerešeno sa Interom 1:1 na svom terenu u 16. kolu Serije A, a bod je domaćima doneo Dušan Vlahović.

Naš napadač je ušao sa klupe u 59. minutu kada je zamenio Federika Kijezu, a u prvom minutu sudijske nadoknade je postigao spektakularan pogodak.

Primio je loptu na levoj strani i sjajno šutirao levom nogom u dalji ugao Samira Handanovića. Slovenac nije mogao ništa da učini.

Taj pogodak našeg fudbalera je izazvao veliku radost na tribinama “Artemio Franki” stadiona.

Gol možete da pogledate na videu ispod na 9:08 na snimku:

Inter je počeo meč onako kako je želeo. Već u 8. minutu na semaforu je pisalo 0:1.

Strlac za goste iz “grada mode” je bio Borha Valero koji je posle dodavanja Marcela Brozovića doveo goste do prednosti.

Kada su očekivali da će odneti ceo plen za Milan ukazao se Vlahović i doneo bod Fiorentine, prvi posle četiri vezana poraza.

Drugi naš igrač u redovima “ljubičastih” Nikola Milenković kao po običaju je odigrao ceo meč.

Nakon ovog remija Fiorentina se nalazi na 13. mestu na tabeli sa 17 bodova, dok je Inter i dalje na čelu sa 39, koliko ima i Juventus.