NEVEROVATAN POČETAK LIGE ŠAMPIONA: Junajted nije iskoristio “vanzemaljca” Ronalda, “penal ludnica” u Španiji!

kristijano ronaldo-mančester junajted- liga šampiona
Ronaldo najplaćeniji! (FOTO: Guliver)

Fudbaleri Mančester Junajteda izgubili su od Jag Bojsa u prvoj utakmici grupe F Lige šampiona!

Na premijeri nove sezone elitnog evropskog fudbalskog takmičenja viđen je pravi spektakl. Tim sa “Old Traforda” je poražen u gostima od Jang Bojsa rezultatom 2:1.

Kristijano Ronaldo je svoj 177. meč u Ligi šampiona i tako se izjednačio sa legendarnim Ikerom Kasiljasom na prvom mestu. Ali nije uspeo da istorijski rezultat “začini” pobedom!

Jang Bojs je na svom terenu ugostio velikana iz Mančestera, i uspeo je da osvoji važna tri boda!

Ponovo je koban po protivnika bio fenomenalni Kristijano Ronaldo, koji od kada je došao u redove „crvenih đavola“ ne prestaje da trese mreže protivničkih timova.

Junajted je od samog početka meča imao inicijativu, a Portugalac je iskoristio već prvu priliku.

Ronaldo se kao i uvek odlično kretao, odlično je ispratio centrašut i sproveo loptu iza leđa golmana Jang Bojsa.

Veliku glupost u 35. minutu utakmice napravio je Van-Bisaka koji je dobio direktan crveni karton nakon nesmotrenog starta nad jednim fudbalerom švajcarske ekipe.

Jang Bojs je znao da iskoristi deficit igrača u polju, Ngamaleu je odlično je gađao i još bolje pogodio gol Junajteda za izjednačenje.

Švajcarci nisu želeli tu da stanu, Džordan Sajtek je iskoristio strašnu grešku Junajteda u šestom minutu nadoknade da donese veliki trijumf svom timu.

U drugom meču viđena je mala “penal ludnica”!

Sevilja i Salcburg su remizirali rezultatom 1:1, ali moglo je da bude mnogo više golova…

Sevilja je na svom stadionu dočekala Salcburg, i od prvog momenta se videlo da će biti veoma uzbudljivo.

Ekipa iz Austrije je u prvom poluvremenu imala TRI penala. Da dobro ste pročitali, ali samo je jedan uspešno realizovan.

Prvi gol na meču postigao je Luka Sučić u 21. minutu. Mladi hrvatski fudbaler je uspeo da savlada golmana Sevilje sa bele tačke i tako dovede svoj tim u prednost.

Tim iz Andaluzije je imao svoj odgovor u smiraj prvog poluvremena, i to nećete verovati iz jedaneasterca…

Ivan Rakitić je preuzeo odgovornost i doneo svom timu izjednačenje u 43. minutu utakmice.

U drugom poluvremenu nije viđena tako uzbudljiva igra, pa je meč završen nerešenim rezultatom.

ZBOG OVOGA SE VRATIO: Ronaldo sa dva gola srušio Njukasl, Totenhem se brukao!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Goran Grbović: Napravili smo ozbiljno minsko polje u srpskoj košarci! Meridian Sport Fokus | S01EP21