SAMO NEKA POKUŠAVA Jović pogodio prečku u remiju Reala

Milan ozbiljan u nameri da dovede Luku Jovića (FOTO: Denis Doyle/Getty Images)

Fudbaleri Reala su razočarali navijače u prvom meču u sezoni na “Santjago Bernabeu”, pošto su remizirali 1:1 protiv Valjadolida.

Luki Joviću se neda da postigne gol u dresu Madriđana. Ipak, verujemo da će se i to brzo desiti, važno je da naš napadač pokušava, da ulazi u šanse kada god dobije priliku.

Ponovo ga je Zinedin Zidan ostavio na klupi i prednost dao Karimu Benzemi. No, kada je video da Real ne može da slomi otpor gostiju, ubacio je i reprezentativca Srbije te zaigrao sa dva napadača.

Jović je zamenio do tada neprimetnog Iska i odmah po ulasku na teren imao dobru šansu, ali je njegov pokušak zaustavila prečka.

Jović u duelu sa igračima Valjadolida (Photo: Denis Doyle/Getty Images)

Ipak, Madriđani su konačno poveli u 82. minutu kada je Benzema zatresao mrežu. Ali hladan tuš za domaće je usledio u 88. minutu. Plano je odlično gurnuo loptu kroz odbranu Reala, a Gvardiola je matirao Kurtou i doneo gostima veliki bod.

Za preostalo vreme “kraljevići” nisu uspeli da ponovo pronađu put do gola Masipa, pa je meč završen bez pobednika.

Barselona – Betis 21.00

OBAVEZNO POGLEDAJTE Rivali Srbije na SP u grupi D | Svetsko prvenstvo u košarci 2019