Umesto golova, zanimljivog fudbala i puno uzbuđenja imali smo prilike danas da vidimo potpuno suprotnu sliku. “Nulu” na meču Mladosti i Napretka, minimalnu pobedu Proletera nad Inđijom 1:0 i trijumf Radnika nad TSC-om (3:1).

Ne liči ekipa iz Bačke Topole na sebe. Zapravo, ne liči na tim koji je prošle sezone bio najprijatnije iznenađenje Superlige.

To je pokazao i duel sa Radnikom koji je nakon preokreta upisao tri boda. Gubili su gosti sa 1:0 nakon što je talentovani fudbaler Damjan Dostanić u 39. minutu bio precizan.

Uzvratio je Radnik preko iskusnog Nemanje Subotića u 50. minutu da bi potpuni preokret i pobedu zakucao prekaljeni Vuk Mitošević u 69. minutu. Gosti su do trećeg gola stigli u nadoknadi vremena kada je igrač TSC-a Dajan Ponjović postigao auto-gol…

filip-knezevic-proleter

Proleter je slavio protiv Inđije

Za razliku od TSC-a koji je bio najprijatnije iznenađenje prošle sezone, Proleter ima tu titulu ove što je dodatno potvrdio trijumfom nad Inđijom sa 1:0.

Mučio se Proleter sve do 79. minuta kada je mrežu gostiju “otključao” Milan Mirosavljev.

Jedini duel današnjeg programa koji je okončan bez golova i pobednika je onaj između Mladosti i Napretka.

Utisak je da su dve ekipe zaista bile izjednačene po prikazanoj igri danas i zasluženo su osvojili po bod kojim će nešto manje biti zadovoljniji u Napretku koji se bori za opstanak u Superligi

Terzić blista od sreće: Stvorili smo snažan sistem!

Obavezno pogledajte:TORQUAY UNITED FC | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #32