FUDBAL GLAVNA TEMA U ŠUMADIJI: Radnički na vrhu tabele, prva pobeda Voždovca!

eksplozija-prekid utakmice-engleska
Radniči na čelu Super lige Srbije! (FOTO: Pedja Milosavljevic/Starsport)

Drugo kolo Super lige Srbije donelo je mnoštvo uzbuđenja. Radnički iz Kragujevca je ostao na čelu tabele.

Kragujevčani su nakon velike borbe savladali Spartak iz Subotice rezultatom 3:2 na domaćem terenu.

Trifunović je neverovatnom brzinom doveo Radnički u vođstvo. Prvi pogodak je postigao u 4. minutu, da bi ponovo bio strelac samo 15. minuta kasnije.

Milošević je smanjio rezultat na 2:1 u 22. minutu i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Tufegdžić je izjednačio rezultat, nakon što je odlično reagovao glavom u protivničkom šesnaestercu u 51. minut.

Konačnih 3:2 za Radnički postavio je Branković koji je postigao autogol.

Radnički iz Kragujevca je nakon još jednog trijumfa ostao na prvom mestu Super lige Srbije.

Sa druge strane Spartak iz Suboti drugi meč u novom šampionatu nije uspeo da završi pobedom.

U drugom meču današnjeg dana Voždovac je pobedio Proleter iz Novog Sada.

Čovek odluke je bio mladi vezista domaćina koji je postigao dva pogotka. Prvi put je zatresao mrežu Proletera u 23. minutu, da bi konačnih 2:1 postavio u 50. minutu.

Počasni gol za ekipu iz Novog Sada postigao je Kaluđerović u 49. minutu utakmice.

Voždovac je na taj nači upisao prvu pobedu, dok je Proleter doživeo još jedan neuspeh.

REZULTAT U DRUGOM PLANU: Spartak i Radnički remizirali, ali je ispisana VAR istorija! (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Poklanjamo 100.000 dinara | Meridian Lepa Strana Života