Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su trijumfovali protiv Grafičara sa 4:0 u prijateljskoj utakmici na stadionu “Rajko Mitić”.

Pružio je član Prve lige Srbije odličan otpor crveno-belima u prvom poluvremenu koje je okončano bez golova. Istina, izabranici Dejana Stankovića su i tada dominirali i bili bolji rival, ali nisu uspeli da pronađu put do gola Miloša Čupića.

U nastavku susreta kvalitet Zvezde je došao do izražaja, pa je šampion naše zemlje čak četiri puta tresao mrežu Grafičara.

Najpre se u strelce upisao Aleksa Vukanović, da bi potom golove postigli i Nemanja Milunović, Ričmond Boaći i Milan Gajić.

Trenutak kada je Milunović postigao treći gol (FOTO: Starsport)

Desni bek crveno-belih je osim pogotka upisao i asistenciju. On je namestio treći gol, kada je Boaći glavom savladao Čupića.

Dejan Stanković može da bude zadovoljan igrom svojih izabranika, posebno u drugom delu meča i nema sumnje da je ovaj duel dobra uvertira za Rad.

Naredne nedelje se nastavlja takmičenje u Linglong Superligi Srbije, a crveno-beli gostuju Radu u petak od 19.30. Ukoliko Zvezda pobedi na toj utakmici zvanično će obezbediti novu titulu prvaka.

TUŽNO I POTRESNO Miljan Mrdaković tragično preminuo u Beogradu

OBAVEZNO POGLEDAJTE – SPORTSKE PRIČE Pirlo: Spavao sam i igrao igrice, a onda osvojio Mundijal