PARTIZAN BEZ MILOSTI PREMA “DAVLJENIKU”: Voždovac traži spas u poslednjem kolu…

fudbal-partizan-voždovac-rezultat
Partizan je spreman za finale Kupa! (FOTO: Starsport)

Fudbaleri Partizana pobedili su Voždovac na domaćem terenu u pretposlednjem kolu Super lige Srbije.

Crno beli su na svom stadionu pobedili „tim sa krova“ rutinski rezultatom 3:0.

Partizan je poveo u 21. minutu kada je Bogdanović nespretno reagovao i uspeo da savlada sopstvenog golmana i da dovede rivala do prednosti od 1:0.

Do kraja prvog poluvremena domaćin je napadao, ali ekipa koju sa klupe predvodi Aleksandar Stanojević nikako nije uspevala da duplira svoje vođstvo.

Na drugi pogodak se čakalo sve do 73. minuta kada je mladi Jović postigao još jedan pogodatk u Super ligi Srbije i tako se pokazao kao fenomenalan džoker trenera Partizana koji ulazi sa klupe i menja ritam igre.

Za potvrdu pobede crno belih iz Humske pobrinuo se Bibras Natho, koji je ovog puta uspeo da iskoristi dobar pas Jojića i tako po treći put na meču natera golmana Voždovca da vadi loptu iz mreže.

Ekipa sa krova je ovim porazom propustila veliku priliku budući da tim iz Beograda u narednom kolu u deulu sa Javorom odlučuje o opstanku u elitnom rangu srpskog fudbala.

Partizan se ovom pobedom učvrstio na drugom mestu srpskog šampionata sa čak 14 bodova više u odnosu na trećešlasirani Čukarički.

BUNDSELIGA: Bajern bez pobede na rekordu Levandovskog, Ajntrahtu klizi Ligu šampiona!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:Nenad Peruničić: Fanatik sam, to me je koštalo zdravlja! | SPORT FOKUS