Nakon pogotka Nevena Subotića, još jedan srpski fudbaler je postigao pogodak u Bundesligi – sjajni Filip Kostić.

Naše krilo je u nadoknadi utakmice “overilo” pobedu Ajntrhta nad prvoplasiranim Lajpcigom (2:0).

I do tog poslednjeg minuta, Kostić je bio najbolji fudbaler na terenu – tu partiju krunisao je pogotkom.

Greška odbrane Lajpciga, lopta je stigla do Pasijensije – a on je pronašao Kostića.

Bila je ovo druga pobeda “orlova” u isto toliko utakmica od kraja zimske pauze – koja je očigledno prijala. Vraća se Ajntraht polako na svoje mesto, u vrh tabele.

I Mijat Gaćinović je učestvovao u pobedi, igrao je do 92. minuta.

Ovaj, pa nazovimo ga kiks Lajpciga, iskoristio je Menhengladbah.

Borusija je savladala Majnc 3:1 i primakla se na dva boda od prve pozicije na tabeli.

NAKON PET GODINA Subotić pogodio za Union u stilu najboljih napadača

Nije sve počelo dobro po domaće, jer je Majnc poveo. Ipak, do poluvremena je Plea izjednačio, u 76. minutu i preokrenuo – a onda najlepši gol dosadašnjeg dela Bundeslige!