LSL: Vojvodina nastavila dominaciju, Dević igrao za Voždovac

Fudbaleri Voždovca ostali bez trenera (FOTO: Starsport)

Fudbaleri Vojvodine nastavili su sa sjajnim igrama. Novosađani su slavili protiv Proletera kao gosti sa 1:0 u 6. kolu Linglong Superlige.

Trenutak odluke desio se u 13. minutu kada je mrežu golmana Petrića zatresao Ognjen Đuričin. Niko nije očekivao da će to biti jedini gol na meču.

Odličan duel su odigrali Javor i Napredak u Ivanjici. Pobednika nije bilo, ali je viđena četiri gola, po dva na obe strane.

Za domaćina su se u strelce upisali Petković i Kuveljić, dok su za Kruševljane precizni bili Pajović i Ivanović.

Rad je na svom terenu savladao Mačvu (FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsport)

Na ovoj utakmici su čak tri gola postignuta u drugom poluvremenu. Fudbalerima Napretka je ovo treći vezani meč u kome nisu poraženi.

U preostala dva meča Rad je na svom terenu tukao Mačvu sa 2:0, a identičnim rezultatom je i Voždovac pobedio Mladost. Za ekipu iz Beograda je debitovao Marko Dević.

LINGLONG SUPERLIGA, 6. KOLO

Subota
Proleter – Vojvodina 0:1 (0:1)
(Đuričin 13)
Javor – Napredak 2:2 (1:0)
(Petković 9, Kuveljić 65 – Pajović 53, Ivanović 80)

TSC – Inđija 20

OBAVEZNO POGLEDAJTE Rivali Srbije na SP u grupi D | Svetsko prvenstvo u košarci 2019