EVROGOLOVI NA “KARAĐORĐU” Voždovac sa dve bombe do pobede

Stanisavljević je postigao prvi pogodak za Voždovac na "Karađorđu" (FOTO : Voždovac twitter)

Fudbaleri Vodždovca pobedili su Vojvodinu na stadionu “Karađorđe” 2:1 u devetom kolu Linglong Superlige Srbije.

Gosti su u drugom poluvremenu postigli oba pogotka, a Vojvodina je sa bele tačke uspela samo da umanji poraz.

STRANCI KROJE DERBI Zvezda baš u problemu, Partizanu lako

Sva tri gola “pala” su u razmaku od samo tri minuta.

I to kakva – prvo je Stanisavljević doveo “zmajeve” u vođstvo fantastičnim udarcem iz daljine u 62. minutu. Samo dva minuta kasnije Nikolić je povisio na 2:0 podjednako efektnim golom.

Koji od ova dva evrogola je lepši, procenite sami. Jedno je sigurno – publika na domaćim terenima i dalje ima priliku da uživa u lepim potezima i efektnim golovima.

Jedini strelac za “Vošu”, koja je igrala bez trenera Lalatovića, postigao je Nemanja Nikolić sa bele tačke u 67. minutu.

Voždovac će u sledećem kolu dočekati Crvenu zvezdu, dok će Vojvodina u goste Mladosti iz Lučana.

OBAVEZNO POGLEDAJTE CRNO – BELI ŠOU Liga Evrope, Partizan – AZ Alkmar 2:2, magija Natha, crveni karton, izjave Meridian