MAJSTORIJE U MUČENJU BARSE Teška pobeda Katalonaca, Mesi za brigu

Barselona planira da prepolovi broj skauta (FOTO: Alex Caparros/Getty Images)

Barselona traži pravu formu, ali za utehu navijačima je pobeda na domaćem terenu protiv Viljareala od 2:1, uz povratak Lea Mesija u prvih 11.

Već u 6. minutu Barselona je stigla do prednosti nakon kornera Lionela Mesija, kad se Antoan Grizman najbolje snašao, a već u 15. bilo je 2:0.

Nakon greške Viljareala na njihovoj polovini, brzo je izveden aut, lopta je nakon Mesija i Busketsa došla do Artura, za fantastičan gol.

Gosti se nisu predavali, smanjili su rezultat do kraja prvog poluvremena i to preko – a koga drugog – majstora Kazorle.

Njegov pogodak takođe je bio fenomenalan, s 25 metara pogodio je gornji ugao golmana Barselone pred veliki odmor.

S njega se nisu srećni vratili igrači Barse, a ni navijači jer se na terenu nije pojavio najbolji igrač sveta Mesi, koji se požalio na povredu.

U nastavku slaba igra na obe strane, a Viljareal je možda čak bio i bolji, ali bez golova, pa je Barselona osvojila tri boda.

(FOTO: Flashscore)