Gimaraeš je u nadoknadi vremena “oteo” dva boda Arsenalu (1:1), zahvaljujući sjajnom golu Duartea u 91. minutu.

Teško vreme i uslovi za igru ostavili su traga na igračima obe ekipe u prvoj utakmici četvrtom kolu Lige Evrope.

Neprestana kiša nije dozvolila atraktivan i lep fudbal, ali smo u završnici ipak videli dva pogotka.

Škodran Mustafi je doneo prednost Arsenalu u 81. minutu, nakon centaršuta Nikolasa Pepea iz slobodnog udarca.

MAJSTORSKA POBEDA ZVEZDE Sjajan uvod omladinaca, pukla „štikla“!

Taman kada se pomislilo da će “tobdžije” zabeležiti i četvrtu pobedu, ukazao se Duarte.

Na samom početku nadoknade vremena jedna smušena reakcija odbrane gostiju, koji u dva navrata nisu uspeli da izbace loptu.