Nakon što je Reding našeg Veljka Paunovića izgubio, drugi srpski trener u Čempionšipu – Vladimir Ivić je osvetlao obraz pošto je njegov Votford preokrenuo protiv Koventrija (3:2).

Potpuno luda utakmica je viđena danas na “Vikaridž Roudu”. Pogotovo u drugom poluvremenu kada su viđeni i svi golovi.

Nakon ne baš sadržajnog prvog dela, šou je krenuo od 54. minutu. Upravo tada je Andre Grej doveo domaću ekipu u vođstvo.

Potpuno neverovatno je Ivićev tim pao, pre svega na psihološkom planu, i primio dva gola za samo dva minuta?!

Gustavo Hamer je u 63. minutu bio precizan, a nepun minut kasnije Tajler Voker je potpuno okrenuo utakmicu na stranu gostiju.

Od tog trenutka, ekipa Votforda se uozbiljila. I vrlo brzo vratila u igru. Već u 66. minutu Vilijam Trost-Ekong je doneo izjednačenje.

Krenuli su “stršljenovi” tada na sve ili ništa. Sa klupe je ušao i kapiten Troj Dini koji je zabeležio 400. utakmicu za Votford. Nešto što se baš i ne viđa svaki dan…

Veliki poklon kapitenu i celom Votfordu dao je Ismaila Sar koji je bio precizan sa penala u 83. minutu meča.

Pobedom je Ivić izbio na drugo mesto Čempionšipa sa samo bodom manje od Redinga Veljka Paunovića. Kako je lepo videti dva srpska trenera na čelu tabele… Nadamo se da će i na kraju sezone tako ostati i da će obojica ući u Premijer ligu.

NOVI REMI: Ajntraht ne ume bez Kostića!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Savić intervju: SPREMAM NASLEDNIKA! | MOJ UGAO #04