Nakon sjajnog starta sezone Redinga, ekipa polako počinje da gubi dah pošto je ekipa Veljka Paunovića zabeležila treći uzastopni poraz, ovog puta od Stouka (3:0) u 11. kolu Čempionšipa.

Ono što je zanimljivo je da je Reding bio bolji rival od Stouka. Ali, džabe je bilo Veljku Paunoviću i veći posed lopte (69:31) i više udaraca na gol (15:10) kada njegovi izabranici nisu uspeli to da iskoriste.

Povela je ekipa Stouka u 23. minutu golom Tajrisa Kembela koji je iskoristio loše ispucavanje golmana Rafaela i lako rešio situaciju jedan na jedan.

Već do poluvremena je bilo 2:0 za goste. Ovoga puta, Stiven Flečer je u 35. minutu kaznio još jednu grešku Redingove odbrane.

Napadao je Reding, pokušao da dođe do utešnog gola i unese bar malo neizvesnosti u meč. Međutim, Paunovićevim izabranicima se to obilo o glavu.

Grešku mladog Luisa Gibsona, iskoristio je Džejkob Braun koji je postavio konačan rezultat u 94. minutu utakmice.

Reding je još uvek na prvom mestu na tabeli sa 22 boda, ali ekipa Svonsija ima šansu da im se pridruži ukoliko savlada Norič.

Paunovića u narednom kolu očekuje teško gostovanje Bornmutu. Nije to baš mesto za vađenje fleka i podizanje forme koja je, u Redingovom slučaju, u ozbiljnom padu…

SKANDAL U ITALIJI Lacio pred ispadanjem iz Serije A!?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Savić intervju: SPREMAM NASLEDNIKA! | MOJ UGAO #04