Konačno je postalo jasno. Ukoliko Partizan eliminiše Šarlrou na putu ka grupnoj fazi Lige Evrope stajaće mu poljski Leh koji je demolirao kiparski Apolon sa čak 5:0.

Ne može se reći da su Poljaci baš dominirali na susretu sa Apolonom, ali je činjenica da su bili bolji. I uspešniji. Naročito pred golom protivnika.

O tome svedoči i podatak da je Leh od devet šuteva u okvir gola smestio čak pet u mrežu Apolona, dok Kiprani nisu iskoristili nijedan od dva takva udarca večeras.

Partizan bi morao naročito da se čuva Pedra Tibe. Iskusni, 32-godišnji Portugalac je dirigovao večeras igrom Leha i postigao je pri i poslednji gol na meču u 42. i 92. minutu.

Osim toga, imao je i asistenciju Mikaelu Išaku za drugi gol u 47. minutu. Nakon toga su se u listu strelaca upisali i Jakub Kaminski u 58. minutu kao i Jan Sikora u 81. minutu.

Osim toga, Poljaci su dominirali u posedu lopte što govori o tome da vole da diktiraju tempo igre, sa čime će Partizan morati da se nosi.

Moraće crno-beli dobrano da se pripaze Leha…

LALATOVIĆ OTKRIO: Odbili smo četiri miliona evra od Mančester sitija!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Najveći FUDBALSKI stadioni | TOP LISTA