Sve je postalo jasno. Fudbaleri Crvene zvezde moraće da idu u Jermeniju po plasman u Ligu Evrope i to preko Ararata koji je pobedio Celje sa 1:0 nakon produžetaka.

Šta reći za samu utakmicu između Celja i Ararata? Možda najbolje govori i podatak da je prvi šut u okvir gola na utakmici viđen tek u 80. minutu?!

Prosto neverovatno da nijedan od dva tima nije pokazao želju u tako važnom meču da napadne protivnika i izbori plasman u plej-of. Posebno se to odnosi na Ararat koji je bio domaćin danas i morao je tu činjenicu bolje da iskoristi…

Ono što je interesantno je da su Jermeni jedini udarac u okvir gola i pretvorili u gol. Učinio je to vezista Sergej Vakulenko u 117. minutu.

Sa druge strane naš golman Stefan Čupić nije imao mnogo posla pošto ni fudbaleri Celja nisu blistali pa je na kraju taj jedan šut i presudio.

Interesantno je da će crveno-beli imati prilike da se “osvete” kapitenu Ararata Joanu Gufranu koji je eliminisao Zvezdu iz Evrope dok je igrao za Bordo.

Protiv ovakvog protivnika Crvena zvezda stvarno nema o čemu da brine na gostovanju koje je zakazano za 1. oktobar.

UŽIVO: Partizan u Belgiji napada plej-of za Ligu Evrope

OBAVEZNO POGLEDAJTE: AFERA INSULIN | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #18