LJUBIČASTI SRBI Vlahovića slavi Firenca, igrali Terzić i Milenković

vlahovic-fiorentina-parma-juventus-transfer-roma
I dalje se otimaju za Vlahovića (FOTO: Gabriele Maltinti/Getty Images)

Fudbaleri Fiorentine su uz dosta muke i zahvaljujući našem napadaču Dušanu Vlahoviću nastavili takmičenje u Kupu Italije.

Oni su na svom terenu posle preokreta pobedili Moncu sa 3:1 i tako sprečili veliku senzaciju.

Kao što smo rekli nekadašnji fudbaler Partizana je imao svoje veče pošto je sa dva pogotka doneo trijumf svom timu. No, krenimo redom!

Gosti su ućutkali “Artemio Franki” u 34. minutu kada je Brigenti doveo trećeligaša do prednosti. To je ujedno bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Najvažniji trenutak utakmice bio je 74. minut kada je na teren ušao Vlahović umesto Benasija. Uspeo je u razmaku od 12 minuta da postigne dva gola. Najpre je zatresao mrežu rivala i doneo izjednačenje “violi”.

Nedugo potom ponovo mladi Srbin stupa na scenu i postiže novi pogodak za poptuni preokret “ljubičastih”. Do kraja meča se u strelce upisao i Kijeza.

Treba napomenuti i da su za Fiorentinu ceo meč odigrali bivši fudbaleri Zvezde, odnosno Partizana, Aleksa Terzić i Nikola Milenković.

OBAVEZNO POGLEDAJTE Zašto sam oprostio dug Zvezdi, supertrejd Carmelo Anthony i ja, Nedović, Mordor, daj 20-sve je dž!